Viktorija: Kija je zbog lagodnog života spremna za oprosti Slobi sve, pa i ovo sa Lunom!
Rokerka Viktorija koja je sinoć napustila „Zadrugu“, rekla je večeras u emisiji da Luna Đogani ne treba da bude sa Slobom Radanovićem jer je ona neko ko ne treba da bude sa pevačem jer ona zna da se naljuti na njega samo zbog pesme koju on peva.
Što se tiče Kristine Kockar, Viktorija je rekla da je ona za Slobu jer je ona jako toleratna žena i čak da je zbog lagodnog života spremna da toleriše čak i ono što je Sloba uradio u rijalitiju, odnosno prevaru.
Pogledajte i…
One Reply to “Viktorija: Kija je zbog lagodnog života spremna za oprosti Slobi sve, pa i ovo sa Lunom!”
Comments are closed.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ćerka mu je prava lepotica: Pogledajte kako izgleda naslednica folk legende! VIDEO
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Luksuzna vila na Avali: U ovu nekretninu folk pevač je uložio milione! VIDEO
Lena Čolak: Nisam Maji otela pesmu, to je sudbina! VIDEO
Sta prica Viktorija? Kija je zivela lagodnim zivotom i pre Slobe! Njoj Sloba zbog lagodnog zivota nije ni trebao, a ni sad joj ne treba! Uostalom, Sloba nista i nema, da bi Kija u tome uzivala!