Snežana: Nedopustivo je da se peva ovako, ponizile ste svoje mentore!
Članovi žirija „Zvezde Granda“ nisu krili da su razočarani kako su Aleksandra Dabić i Ivana Dulić pevale u večerašnjoj emisiji.
– Prosto je nedopustivo da se ovako peva za plasman za osmi krug – rekla je Snežana Đurišić i dodala da su takmičarke svojim pevanjem večeras ponizile i svoje mentore.
– Ovako za polufinale? Dajte, molim vas! – besnela je Marija Šerifović.
Aleksandra je otpevala pesme „Vratiću se“ i „Ciganka sam mala“, a Ivana Dulić „Ne zaboravi me“ i „Tačno je“.
Ivani je mentorka Svetlana Ceca Ražnatović, a Aleksandri Viki Miljković. Inače, pomenute takmičarke su završile u baražu.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO