Reljić: Drago mi je što ste se Iva i ti pomirili, treba da guraš sam do kraja!
Filip Reljić je nakon izlaska iz „Zadruge“ zamerio Stefanu Kandiću zbog toga što je Ivi Grgurić dao nula dinara od budžeta. Međutim, to ne znači da je on prekinuo ovo drugarstvo.
Reljić je to dokazao i danas kada je poslao čestitku Kendiju za slavu.
– Kao vođa si se dobro pokazao, sem što si Ivi dao nula budžet. Tu si me malo iznervirao, ali sam video da ste se izmirili, pa sam na kraju ponosan tobom – naveo je Relja u čestitki.
– Buraz, ti grmiš i ne dozvoli da ti devojka slatkastog osmeha i prćastog nosa zavede i uzme ti srce. Možeš sam do kraja – stoji između ostalog u Filipovoj čestitki Kendiju.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ćerka mu je prava lepotica: Pogledajte kako izgleda naslednica folk legende! VIDEO
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Luksuzna vila na Avali: U ovu nekretninu folk pevač je uložio milione! VIDEO
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO