Princ se oglasio nakon finala Pesme za Evroviziju! VIDEO
Stefan Zdravković, odnosno Princ, sa pesmom „Cvet sa Istoka“, zauzeo je na kraju drugo mesto u finalu „Pesme za Evroviziju“. Interesantno je da je on dobio najviše glasova publike, ali mu je presudio stručni žiri, koji je nekim drugim takmičarima dao više glasova. Na kraju festivala Srbiju će na „Evroviziji“ predstavljati Luke Black sa pesmom „Samo m se spava“.
Nakon svega oglasio se i Princ. On je imao poruku i za sve koji su glasali za njega, ali i za pobednika festivala.
– HVALA apsolutno svakoj osobi na glasu od srca u moje i u ime mog tima ❤️ Hvala celoj Srbiji, ali dete u meni želi da posebno izdvoji moje najlepše Vranje ❤️ – poručio je Princ na „Instagramu“ i nastavku dodao:
– Čestitam @lukeblackmusic i siguran da ćeš biti u top 5 u Liverpulu i zaista svim srcem navijam za tvoj i naš uspeh!
Princ se zahvalio i svojim saradnicima i RTS-u, a na kraju je poručio:
– Fenomenalno iskustvo je iza mene, a preda mnom je tek početak i mnogo muzike. Vidimo se uskoro 💪
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO