Aleksandra je želela da upozna Snežanu Đurišić!
Aleksandra Mladenović je oduševila sve večeras u takmičenju „Zvezde Granda„. Ova takmičarka je dobila svih šest glasova stručnog žirija i obezbedila je direktan prolazak dalje. Mlada pevačica je izvela pesme „Dobro jutro Šumadijo“ Goce Stojićević i „Gde da pođe žena ostavljena“ Snežane Đurišić.

Aleksandrin otac je otkrio da je ova takmičarka imala želju da upozna Snežanu Đurišić. I upravo je od Snežane Mladenovićeva dobila i gromoglasni aplauz i Snežana joj je prišla da je izljubi i da joj čestita.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ovde je naša popularna pevačica živela pre braka! FOTO
Stanija ili Asmin? Ko ima vašu podršku u ovom sukobu? ANKETA
SEKSI: Ovako se reklamira najprovokativnija starleta! VIDEO
ŠOK PRIZOR: Folk pevač snimljen ispred svoje vile na Bežanijskoj kosi! VIDEO
AKCIJA NA KUHINJSKOM STOLU: Marina Visković vrelim scenama šokirala sve! VIDEO
Ilda Šaulić zablistala u novom spotu: Publika je uporedila sa Merilin Monro VIDEO
2SOMA U EPICENTRU DEŠAVANJA! Luksuz, spekulacije i veza sa TEODOROM?