Ne zapušta svog izgled ni u toku vanrednog stanja… Kendi trenira na javnom mestu! FOTO
Bivši zadrugar i radijski voditelj Stefan Kandić je nakon izlaska iz rijalitija i dalje u Beogradu. Zbog toga što su i dalje zatvorene granice, on ne može da se vrati kući u Crnu Goru, a za to vreme, on je gost kod Filipa i Sare Reljić.
https://www.instagram.com/p/B_SXYL3pMGS/
Kendi je redovno trenirao dok je bio na imanju u Šimanovcima, a on svoju formu ne zapušta ni dok je na snazi vanredno stanje. Sada ne trenira u radionici ili sa Ivom Grgurić, već kada nije u toku policijski čas, on trening obavi na javnom mestu – na Adi Ciganliji. U to su mogli da se uvere i Stefanovi pratioci gde je on objavio fotografije uz komentar:
– Nema kraja, postoje samo novi počeci!
https://www.instagram.com/p/B_ZxrKMlol-/




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ćerka mu je prava lepotica: Pogledajte kako izgleda naslednica folk legende! VIDEO
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Luksuzna vila na Avali: U ovu nekretninu folk pevač je uložio milione! VIDEO
Lena Čolak: Nisam Maji otela pesmu, to je sudbina! VIDEO