Napustili sastanak! Luna: Sramota me što sam ovde!
Sloba Radanović i Luna Đogani večeras su napustili sastanak koji je zapravo bio još jedan porodični sastank u rijalitiju „Zadruga“.
Luna je pre toga poručila da ju je sramota što je ovde i tom prilikom je pre svega istakla zamerku zbog toga što je gladna.
Potom su Sloba i ona napustili sastanak, a ona je prethodno poručila da više neće prisustvovati nijednom sastanku.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO