Mina iskrena: Glupo mi je da moljakam ovde!
Crveni tim u novoj epizodi Survivor-a je igrao igru za lični imunitet, a kasnije će se naći i na plemenskom savetu.
Prošle nedelje Mina Nikolić je osvojila ovu ogrlicu i nije brinula za sebe. Na pitanje Bokija Perića da li neko želi lični imunitet, niko se nije javio, zbog čega je on upitao Minu Nikolić da li sebe više ne smatra najslabijom u timu.

– Samo mi je glupo da opet moljakam ovde za imunitet, ali želim ga isto kao i prošli put. Želim ga svaki put – rekla je Mina.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ovde je naša popularna pevačica živela pre braka! FOTO
Stanija ili Asmin? Ko ima vašu podršku u ovom sukobu? ANKETA
SEKSI: Ovako se reklamira najprovokativnija starleta! VIDEO
ŠOK PRIZOR: Folk pevač snimljen ispred svoje vile na Bežanijskoj kosi! VIDEO
AKCIJA NA KUHINJSKOM STOLU: Marina Visković vrelim scenama šokirala sve! VIDEO
Ilda Šaulić zablistala u novom spotu: Publika je uporedila sa Merilin Monro VIDEO
2SOMA U EPICENTRU DEŠAVANJA! Luksuz, spekulacije i veza sa TEODOROM?