Luna brani Filipa od Saške i Kije: Sve su fine i poštene!
Saška Karan i Kristina Kockar napale su Filipa Đukića zbog toga što on nije stao u zaštitu Marije Ane Smiljanić, koju je Đomla vređao da radi za pare.
U jednom trenutku se umešala Luna Đogani i stala je u zaštitu Filipa. Ona je poručila da svi dobro znaju šta je radila Marija Ana i podsetila da svako treba da razmišlja šta radi napolju.

– Sve su fine i poštene – prokomentarisala je Luna i podsetila Sašku kako se ona ponašala:
– Ti kada nekog nazivaš kurvetinama to je onda okej, a kada to drugi kažu to onda nije u redu.
I Teodora Džehverović je podržala Lunu i podsetila je na to da je i nju Saška ranije prva vređala.
Pogledajte i…
One Reply to “Luna brani Filipa od Saške i Kije: Sve su fine i poštene!”
Comments are closed.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Luna i Teodora pricaju o postenju i komentarisu ponasanje drugih?!? Sljam grdji od goreg! Covek vise ne moze ni da se zaprepasti od njihovih postupaka!