Ceca takmičarki dala pesmu svoje bivše drugarice!
Kenan Dervišević je večeras prošao direktno dalje u naredni krug u takmičenju „Zvezde Granda„. On je dobio svih šest glasova, a mentor mu je Dragan Stojković Bosanac.

Kenanu je suparnica u duelu bila Bojana Smiljanić, koja je dobila četiri glasa i završila je u baražu. Njoj je mentorka Svetlana Ceca Ražnatović.

Interesantno je da je Ceca Bojani dala da otpeva i pesmu „Ne daj me majko“, koju u originalu izvodi Mira Škorić, inače nekadašnja Cecina prijateljica. Ceca i Mira već nekoliko godina nisu u dobrim odnosima kao što su bile pre. Drugu pesmu koju je Bojana izvela je bila „Duge noge“ Lepe Brene.
Pogledajte kako je Mira Škorić nedavno reagovala kada su je novinari zamolili da prokomentariše Cecin dolazak u „Zvezde Granda“!




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ovde je naša popularna pevačica živela pre braka! FOTO
Stanija ili Asmin? Ko ima vašu podršku u ovom sukobu? ANKETA
SEKSI: Ovako se reklamira najprovokativnija starleta! VIDEO
ŠOK PRIZOR: Folk pevač snimljen ispred svoje vile na Bežanijskoj kosi! VIDEO
AKCIJA NA KUHINJSKOM STOLU: Marina Visković vrelim scenama šokirala sve! VIDEO
Ilda Šaulić zablistala u novom spotu: Publika je uporedila sa Merilin Monro VIDEO
2SOMA U EPICENTRU DEŠAVANJA! Luksuz, spekulacije i veza sa TEODOROM?