Ivana se oglasila nakon emisije, posebno je istakla svoje mentorke!
Ivana Dulić je sinoć prošla dalje u naredni krug takmičenja „Zvezde Granda“. Ova Subotičanka se nakon emisije oglasila i na svom profilu na „Instagramu“. U objavi ona je posebno istakla svoje mentorke Svetlanu Cecu Ražnatović i Ivanu Peters.
– Direktno u četvrtfinale! Hvala vam ljudi svima!🙏 Hvala mojim mentorkama! Ne mogu da verujem da smo stigle dovde! Zahvalnost dugem samo vama, @cecaraznatovic @ivanapeters beskrajno vam hvala VOLIM VAS❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥Idemo još jače u 8️⃣⭕️💪 – poručila je Ivana na „Instagramu“.
View this post on Instagram




Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA