Iva se oglasila prvi put nakon pobede u Zadruzi! FOTO
Iva Grgurić je proteklog jutra pobedila u trećoj sezoni „Zadruge“. U superfinalu ona se našla ispred Marka Miljkovića, Mensura Ajdarpašića i Anabele Atijas.
Nakon svega, ona se oglasila na svom profilu na „Instagramu“.
– Ljudi, vani sam, živa, zdrava i slobodna. Hvala vam na svemu, ništa ovoga ne bi bilo moguće da nije bilo vas. Veliko hvala mojoj obitelji, mojim prijateljima i svim adminima. Hvala vam što ste bili uz mene zadnjih deset mjeseci i hvala vam što ste se do samog kraja borili za mene. Vidimo se brzo u jednom liveu- poručila je Iva.
Pratite nas i na društvenim mrežama:




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO