Emirov prvi nastup nakon korone… Atraktivne koleginice uživale na nastupu folk pevača! FOTO
Folk pevač Emir Đulović sinoć je pevao na otvaranju restorana „Prague“ u Novom Sadu.

Proteklih dana, Emir je sa članicama grupe „Dr Folk“ Marijom Nikodijević i Mirom Milosavljević u Novom Sadu snimao kadrove za spot za njihovu zajedničku pesmu koja nosi naziv „Džipsi dens“. Nakon uspešno odrađenog posla, atraktivne koleginice sinoć su se veselile na Đulovićevom nastupu.

One su se u restoranu pojavile u izazovnim izdanjima i mamile su uzdahe mnogih prisutnih muškaraca. Inače, ovo je bio prvi Emirov nastup nakon ukidanja vanrednog stanja, a malo je poznato, da ovaj pevač od skora i živi u Novom Sadu i on je prezadovoljan kako su ga prihvatili ljudi u Srpskoj Atini.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO