Kendi: Ja Milicu i njene prijatelje nikada nisam vređao!
Bora Santana je sinoć besneo zbog toga što porodica i prijatelji Milice Kemez nikada nisu njega pozdravili. Čak su poručivali Milici da skloni od njega, dok je Stefan Kandić Kendi dobijao pozdrave i podršku Miličinih najbližih. Pitali smo Kendija, šta on misli, zašto je to tako.
– Pa, upravo iz tog razloga što Milica i ja, koliko god da smo imali sukoba, od mene nikada niste mogli da čujete neke uvrede usmerene ka njojo, a tek ne njenim dragim ljudima – rekao je Kendi za portal nemazabranjenih.rs.
Inače, podsećamo da su Kendi i Stefan Milošević Panda juče predstavili svoju duetsku pesmu pod nazivom „Sedi dole“.
Ko dosad nije poslušao tu numeru, to može da učini u linku ispod!




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Dragana Mirković ima i najskuplji spot i prvi spot koji je imao više od milion pregleda!
SAZNAJEMO! Legendarni pevač nakon operacije srca pušten iz bolnice!
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO