Nikola i Anđela obradili njegov hit: Emir se oglasio, evo šta je poručio kolegama!
Pobednik takmičenja „Zvezde Granda“ Nikola Stanišić i atraktivna pevačica, finalistkinja prošle sezone ovog takmičenja Anđela Arman danas su predstavili spot za pesmu „Pozdravi“.
Zapravo Nikola i Anđela su obradili hit koji su u originalu snimili Tanja Savić i Emir Đulović.
Mi smo kontaktirali Emira da za nemazabranjenih.rs prokomentariše to što su Nikola i Anđela obradili njihov hit i on je ponosan zbog ove obrade.
– Za mene je uvek kompliment kad neki pevač snimi obradu moje pesme. To može da znači samo jedno – da ta pesma i ja kao pevač imamo vrednost. Čuo sam obradu “Pozdravi”, do toga je došlo koliko sam upućen, iz dogovara između Gorana Šljivića i Saše Lazića – rekao je Emir za naš portal a Anđeli i Nikoli poručio:
– Želim im sreću!





Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ovde je naša popularna pevačica živela pre braka! FOTO
Stanija ili Asmin? Ko ima vašu podršku u ovom sukobu? ANKETA
SEKSI: Ovako se reklamira najprovokativnija starleta! VIDEO
ŠOK PRIZOR: Folk pevač snimljen ispred svoje vile na Bežanijskoj kosi! VIDEO
AKCIJA NA KUHINJSKOM STOLU: Marina Visković vrelim scenama šokirala sve! VIDEO
Ilda Šaulić zablistala u novom spotu: Publika je uporedila sa Merilin Monro VIDEO
2SOMA U EPICENTRU DEŠAVANJA! Luksuz, spekulacije i veza sa TEODOROM?