Nekad dečak, a danas vlasnik brojnih hitova! Da li ga prepoznajete? FOTO
Folk pevač Bojan Tomović je vlasnik velikih hitova kao što su „Motorola“, „S prijateljima na sto“, „Nemoj da me ostaviš“, „Jugić“ i na „Na distanci“. Iako su stari hitovi, ove pesme se i danas nalaze na repertoarima mnogih di-džejeva širom regiona.
Mi ovog puta nismo imali nameru da vas podsetimo na neke od hitova ovog folk pevača, već na to kako je on izgledao kada je bio dečak. Na prvoj fotografiji podsetili smo vas na to kako je Tomović izgledao u detinjstvu, a na vama ostavljamo da procenite koliko se promenio.
Inače, Bojan je nedavno predstavio nekoliko novih pesama, među kojima je i pesma „Kockice“. Ko dosad nije, tu pesmu može da posluša u linku ispod.
Pogledajte i…
5 Replies to “Nekad dečak, a danas vlasnik brojnih hitova! Da li ga prepoznajete? FOTO”
Comments are closed.




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Ćerka mu je prava lepotica: Pogledajte kako izgleda naslednica folk legende! VIDEO
Voditelj Pinka u dresu Bosne i Hercegovine: Kendi otkrio ko su mu sve favoriti na Svetskom prvenstvu!
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
Momci iz popularnog benda stižu u Elitu, ali i Anđela!
Policija morala da reaguje zbog poštara: Pevačica doživela neprijatnosti! VIDEO
Luksuzna vila na Avali: U ovu nekretninu folk pevač je uložio milione! VIDEO
Zvezda Granda u dresu Bosne i Hercegovine: Naravno da verujem u našu reprezentaciju! VIDEO
Bojanov najveci hit je „Nisam te zaboravio“, mada je i „Na distanci“ hit pesma.
Uvek je imao dobre pesme, i ova nove pesme Kockice i Halo halo su mu ekstra.
Njegova najbolja pesma je Nisam te zaboravio, a sto se tice izgleda, fascinantno je kako ovog slatko dete sa slike sada izgleda kao podbuli alkoholicar, neznam koliko Bojan ima godina, mozda 37,38 , ali mnogo starije izgleda.
Drago mi je sto se vratio muzici,kao klinka sam ga obožavala.
Nikada mi nije bio simpatican,a na Farmi je dokazao da je agresivni alkos.Ima par dobrih pesama,ali dzabe mu sve kad javno podrzava Lunu i Slobu i nemoral,sto znaci da je i on sam takav.Mora da ga je njegova cimerka sa Farme Anabela debelo potplatila da joj bar neko od kolega javno podrzi nemoralnu cerku. p.s. KIJA JE KRALJICA!!