Filip otkrio zašto se vratio na DM SAT! FOTO
Voditelj Filip Belan u proteklom periodu je bio angažovan na kablovskoj televiziji „K1“. On je pre nekoliko dana najavio da ćemo ga uskoro ponovo gledati kao voditelja emisije „Utorkom u 8“ na „DM SAT“. To je bio razlog da ga pitamo zašto se vratio na televiziju gde je nekada vodio isti šouu i da li to znači da je stavio tačku na saradnju sa „K1“.
– Radim i dalje na „K1“ emisiju koju radim sa Boškom i Aleksandrom, u koju ulažemo puno truda, ali emisija “Utorkom u 8” je meni posebno draga, to je emisija gde mislim da zajedno sa svojim gostima publici mogu pružiti pravo muzicko uživanje. Nešto što je meni drago i što jako volim i verujem da će je publika voleti – rekao nam je Filip, koji je pojasnio da će i dalje raditi na „K1“, ali da će voditi pomenutu emisiju na „DM SAT“.
View this post on Instagram




Ko je vaš favorit u rijalitiju ELITA 9? ANKETA
Stanija ili Asmin? Ko ima vašu podršku u ovom sukobu? ANKETA
ŠOK PRIZOR: Folk pevač snimljen ispred svoje vile na Bežanijskoj kosi! VIDEO
Ćerka mu je prava lepotica: Pogledajte kako izgleda naslednica folk legende! VIDEO
Neda Ukraden rodnu kuću u Hrvatskoj izdaje turistima! VIDEO
Ori se stadion u Pirotu, Tea Tairović dočekana ovacijama pred koncert! VIDEO
Tamara šokirala fanove: Novi snimak izazvao burne reakcije! VIDEO
HOT! Nika u kupaćem kostimu GORI OD SEKSEPILA! VIDEO