Danijel Alibabić razočaran glasanjem Srbije i Hrvatske!

Umetnički direktor festivala „Montesong“ Danijel Alibabić razočaran je što Crna Gora nije prošla u finale ovogodišnje „Evrovizije“.

U Beču Crnu Goru ove godine je predstavljala Tamara Živković sa pesmom „Nova zora“. Za nju se takmičenje završilo nakon polufinala.

– Da su Hrvati i Srbi ocijenili nas kao mi njih, bilo bi mjesta i za nas u finalu. Komšije, svaka čast i hvala, iako znate kakvu borbu vodimo da odemo na Evroviziju i koliko nam je značilo finale ove godine, a zaslužili smo ga… – poručio je Danijel Alibabić na društvenim mrežama. 
Previous Article
Next Article

ANKETA

Ko je vaš favorit u rijalitiju Elita 9?

View Results

Loading ... Loading ...
x